1 % Podatku na ASTOR

SZANOWNI PAŃSTWO!
Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli wybiorą Państwo nasze Stowarzyszenie - Organizację Pożytku Publicznego zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem
KRS - 0000327642  aby przekazać 1% swego podatku.
Przypominamy iż w ten sposób wspierają państwo największą i najstarszą organizację sportową w naszej miejscowości :D
Jak to zrobić? Na naszej stronie w przedziale "Aktualności" podaliśmy instrukcję...
Przed wypełnieniem (PIT-u), lub w razie jakichkolwiek pytań prosimy się z nami skontaktować:

Majowy Turniej w Skarszynie - 1Miejsce

Podczas długiego majowego weekendu na boisku w Skarszynie odbył się turniej piłki nożnej w którym udział wzięły następujące drużyny: Astor Głuchów, Sparta Skarszyn Juniorzy oraz Zakłady Budowlane „Jola”. Wielkim nieobecnym okazała się Sparta Skarszyn która rozgrywała w tym czasie ligowe spotkanie… Mimo słabo zaprezentowanej gry, nasz zespół uplasował się na pierwszej pozycji.

Puchar Marszałka Województwa Dolnośląskiego - 4Miejsce

3.07.2010 Trzebnica. W pucharze tym udział wzięły drużyny które wygrały poprzedzające te zawody, Ligi Halowe w Kategorii LZS i Open. Liderzy grup zagrali o 1 miejsce, zaś drużyny które uplasowały się na 2 miejscach w swoich grupach, zagrały o 3 miejsce.

Halowa Liga Piłki Nożnej LZS - 2Miejsce

Zawody rozgrywane były w terminie 1.17.2010 - 2.21.2010 (Trzebnica). Nasza drużyna rozegrała następujące mecze:

Memoriał Andrzeja Kowalskiego w Sędzicach - 1Miejsce

Dnia 2 sierpnia odbył się turniej o puchar imienia Andrzeja Kowalskiego w Sędzicach. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Nasza drużyna rozegrała następujące mecze:

Astor Głuchów Górny : Niedary 2:0
Astor Głuchów Górny : Cerekwica 1:1
Astor Głuchów Górny : Czachowo 4:0