1 % Podatku na ASTOR

SZANOWNI PAŃSTWO!
Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli wybiorą Państwo nasze Stowarzyszenie - Organizację Pożytku Publicznego zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem
KRS - 0000327642  aby przekazać 1% swego podatku.
Przypominamy iż w ten sposób wspierają państwo największą i najstarszą organizację sportową w naszej miejscowości :D
Jak to zrobić? Na naszej stronie w przedziale "Aktualności" podaliśmy instrukcję...
Przed wypełnieniem (PIT-u), lub w razie jakichkolwiek pytań prosimy się z nami skontaktować:

• autor: Wonsky, 2014-05-30 06:19

Drugi już w tym sezonie hattrick klasyczny naszego napastnika !!! Zapraszam do relacji z meczu :)

Szczytkowice. To z tym zespołem przyszło nam się zmierzyć w niedzielę 25 maja o godzinie 17.00. Bardzo ciepły bezwietrzny dzień - na boisku w Szczytkowicach pojawiło się wielu kibiców. Nas nie trzeba było specjalnie motywować. Aż 3 zawodników naszej drużyny to byli piłkarze Amesko - trener Łukasz Nowakowski, Adrian Fabrykowski i Krzysztof Lisowski. Wszyscy Ci piłkarze wybiegli w pierwszej jedenastce, gdy ż wiadomo, że przeciwko swoim byłym klubom zawsze lubi się grać. Oprócz wymienionej trójki zagrali: na bramce Patryk, w obronie Jacek, Krystian, Adam i Artur, w pomocy Zajcu i Bartek a w napadzie Pijor. Punktualnie  o 17.00 sędzia rozpoczął spotkanie. Już w pierwszych minutach mogliśmy objąć prowadzenie - świetnym podaniem popisał się Wonksy, Lisu wyszedł sam na sam i strzelił prosto w Kamila Kasperka - bramkarza gospodarzy. Szczytkowice próbowało wybijać piłki i zagrywać do szukającego swoich szans w atakach - Daniela Małogowskiego. Ale nasi obrońcy nie pozwalali mu na za wiele. Wynik spotkania otworzył Marcel, założył siateczkę obrońcy i wpakował piłkę do siatki. Minęło kilka minut i znowu Pijor dał znać  o sobie ! Wykorzystał świetne podanie kolegów i wykończył zespołową akcję. Następnie przyszedł czas na chwilę nieuwagi - Giera w środku pola minął naszych 2 piłkarzy i zagrał do Daniela - a ten mimo wślizgu bramkarza i Buły Jr`a pakuje piłkę do bramki i mamy 1:2. Ale mili Państwo - od czego jest Marcel - kilka minut później Pijor zdobywa swojego trzeciego gola !!! To drugi klasyczny hattrick naszego napastnika w tym sezonie i dzięki temu wysunął się na czoło najlepiej strzelających w rezerwach Głuchowa. Przed przerwą jeszcze trafienie dołożył Bartek, który oddał strzał na bramkę - co prawda Kamil wybronił go, ale w taki sposób że piłka odbiła się Antosia i wpadła do siatki. Po zmianie stron gospodarze rozwścieczeni wynikiem  zdobyli kolejną bramkę. My za to odpowiedzieliśmy dwoma trafieniami. Najpierw kolejną, 8 już asystę zaliczył trener, który z autu rzucił piłkę w pole karne prosto do Lisa a mały chytrus sprytnie minął obrońcę i dał nam 5 bramkę. Wynik spotkania ustalił Wójcik szarżujący sam na sam - mocnym strzałem pod poprzeczkę. W dwu meczu ze Szczytkowicami zgarnęliśmy komplet punktów. Niestety Giera i Daniel to troszkę za mało na rozpędzony zespół rezerw głuchowskich, który zgarnia kolejne 3 punkty !!!