1 % Podatku na ASTOR

SZANOWNI PAŃSTWO!
Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli wybiorą Państwo nasze Stowarzyszenie - Organizację Pożytku Publicznego zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem
KRS - 0000327642  aby przekazać 1% swego podatku.
Przypominamy iż w ten sposób wspierają państwo największą i najstarszą organizację sportową w naszej miejscowości :D
Jak to zrobić? Na naszej stronie w przedziale "Aktualności" podaliśmy instrukcję...
Przed wypełnieniem (PIT-u), lub w razie jakichkolwiek pytań prosimy się z nami skontaktować:

• autor: Wonsky, 2014-06-03 02:42

Tym razem na nasze boisko zagościła drużyna - Albatros Lubiel.

Kolejnym przeciwnikiem naszych rezerw była drużyna z Lubiela. Piłkarze Albatrosa piastowali miejsce w w tabeli przed naszą drużyną. Początek spotkania to ogromna dominacja naszego zespołu. Masa piłek zagrywanych do przodu, świetne krosy i podania prostopadłe. Karol i Artur dwoili się i troili aby jak najlepiej obsłużyć naszych napastników. O ile Wojtek nie miał za dużo piłek, to z kolei Marcel miał ich mnóstwo. Ale poza krzykiem i machaniem rękoma nic więcej. Żadnego udanego dryblingu, żadnego dobrego podania do kolegów, żadnego strzału. Zupełnie inna postawa niż w Szczytkowicach. Najlepsza sytuację do zdobycia bramki miał Wonsky, który po akcji z Lisem z ostrego kata strzelił, ale piłka podbita przez obrońcę trafiła w poprzeczkę. Do przerwy 0:0. Po odpoczynku dalej kontynuowaliśmy nasze ataki - Albatros ograniczał się do niegroźnych ataków. Po kilku minutach nasza drużyna krótko rozegrała rzut rożny i z rogu szesnastki Wonsky oddał mocny strzał po ziemi. Maro zasłonił jeszcze i zmylił swoim ciałem bramkarza i piłka wpadła do siatki. Niestety minutę później goście mieli rzut karny po bardzo nieodpowiedzialnym faulu Karola w szesnastce. Albatros wyrównał a po kilku minutach po kontrze wyszedł na prowadzenie. Nasze ataki trwały ale brakowało skuteczności. Świetne okazje zmarnowali Zajcu, Maro i Karol a także Wonsky z rzutu wolnego. W doliczonym czasie gry po jednej z wrzutek piłkarze Lubiela wybili piłkę przed pole karne a tam z pierwszej piłki Jacek huknął jak z armaty pod poprzeczkę - nie do obrony. Szczęście uśmiechnęło się do nas, ale patrząc na przebieg spotkania - już w pierwszej połowie powinniśmy mieć przewagę kilku bramek. Na boisku w Głuchowie - podział punktów.